Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tradiční skok do nového roku 2012

A počasí nám opět přálo :-) Sice bychom očekávali sníh a trochu mrazu, ale místo toho nám svítilo sluníčko i větřík nás šetřil a tolik nefoukal.  Ráno nás čekaly povinnosti - vykydat boxy, vymýt kyblíky a nanosit čistou vodu, přendat gumy před boxy aby se tam dalo lépe chodit. Nazdobit skok a připravit sezení v baráčku. Koníky jsme dovedli domů z výběhu a začalo se čistit. Mezitím již dorazila Renča se Sísou. Musím Renče udělit velkou pochvalu za nazdobenou Sísu.  Štěpka s Barčou připravily krásný obrázek (cedulku) na tradiční skok. Skvělé, že si vzpomněly :-)

Na jízdárně jsme si všichni skočili do nového roku 2012. Linda v doprovodu Štěpky a Legolas v doprovodu Barči se odkráčeli odstrojit :-) Holky si aspoň procvičily vodění koně.  Sísula v separačce pokukovala po Břeťovi .. "No tak se s tebou poňuchám": říká Břeťa. Po chvilce mazlení se Sísa jakoby naježila a dávala Břeťovi najevo, že už stačí :-) Prostě héérečka z Barandova :-)

Přijela se za námi podívat také rodina Houšťova. Laura a Adam se také svezli na Lindě. Mia se sveze - až trochu povyroste :-)

U baráčku se zatím rozvoněly buřtíky - Paní Růžičková s Adamem tomu veleli. Pokud ještě někdo asistoval a já ho nezaznamenala, tak se omlouvám :-)) 

Co takhle dát si groček na zahřátí? To se Renče rozzářily očíčka :-)) Teda, né že mě nezářily také :-)) 

Mláďata ( Štěpka s Barčou) zatím připravovaly seno pro koníky. 

Pomalu jsme se rozloučili se všemi a rozešli se domů..  

Děkujeme všem za účast! :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář