Jdi na obsah Jdi na menu
 


26.8.2012 Návštěva akce "MY DĚTĚM" - a potrénování u koníků

Stáj u Lucky, o.s. Sportovní stáj Teplice – Úpořiny, o.s. pořádaly akci "MY DĚTEM".  Soutěže pro jezdce i nejezdce určené pro začátečníky a mírně pokročilé, pro anglický i westernový styl.

- Naplánovaly jsme si s Renčou, Luckou, Jančou a Fifinkou, že se pojedeme podívat a podpořit ty úžasné děti. :-)  V 8 hodin ráno jsme dorazily do Rtyně ke koníkům, udělaly si kafíčko a se židličkama se šly posadit do výběhu. Kde jsme si ranní kávičku vychutnaly. Úžasný začátek dne. Břeťa s taťkou zatím dokončovali zateplování baráčku na štítu. 

Před půl desátou jsme už byly na akci. Musím říct, že se mi to moc moc líbilo. Organizace parádní. Vše nenásilné, v klídku.. prostě fajn atmosféra. Bylo skvělé vidět ty nadšené děti, hrdé a pyšné rodičovstvo a lidičky co dělají radost ostatním tím, že něco takového pořádají. Fakt super. Jsem dokonale naladěná :-)

- Po akcičce jsme jeli zpět  do Rtyně - čekal na nás mňam obídek. Míša s malou Áďou pomáhali s prací kolem koníků. Koníci se pořádně vyčistili - nasedlali a jelo se na plac potrénovat. HLÁSÍM návrat do sedla :-) Cítím se opět lépe, zdravíčko je lepší a lepší - tak se Linduško těš. :-))

Janča si pak vzala do parády Legouška. Už to potřebuje jako sůl. - No možná oba :-) hi hi

Byl to opět krásný víkend - plný smíchu a dobré nálady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KOLONKA JAK PRO BÁSEŇ...(nevím jak nadepsat koment)..:-)

(JIŘÍ HANŽL, 26. 8. 2012 23:53)

PODLE HEZKÝCH FOTEČEK SI TO DĚCKA URČITĚ UŽILA....MOC PĚKNÉ PODÍVÁNÍ A SKLÁNÍM SE PŘED VŠEMI,KTEŘÍ TUTO AKCI V DNEŠNÍ DOBĚ DOKÁZALI "SPUNKTOVAT"....MOC HEZKÉ..:-)

Re: KOLONKA JAK PRO BÁSEŇ...(nevím jak nadepsat koment)..:-)

(Mája :-), 27. 8. 2012 7:14)

Děkujeme za nechaný komentář - určitě předám chválu dál :-) Děcka si to určitě užívala. Spousta z nich si zažila první trému - vítězství - prohru .. Parádní zkušenosti.