Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.4.2012 Jezdecký kroužek

 Á fotky jsou na světě - pár fotek si vyfotila Štěpka s Barčou, takže nejen že se učí jezdit na koni, ale také i fotit .-)) 

Každý den u koní začíná prací - vykydat - holky už zvládájí, vyměnit koníkům vodu, přivést koně do boxů - pořádně je vyčistit. Tentokrát Linda vedla, nechápu, kde se takhle vyvávela :-)

Barče i Štěpce šlo ježdění dnes docela dobře. Barče se povedly úžasné sklapovačky dozadu ( viz foto) Štěpku už jsme pustili z lonže a vedla si sama Lindu kolem výběhu. Zkoušelo se jezdit i bez třmenů a ve stehenním sedu.

Po ježdění Baky doprovodila Lindu do boxu. Legoušek už na ní z dálky řechtal. Je vždycky v klidu, když se Linda vrací. Závisláci :-) 

Břeta pustil Lindu k Legoušovi do separačky a dal se s holkama do další práce. Přidala se podestýlka. Štěpka byla v "popelnici"  a lopatou vyndavala piliny. Barča to srovnávala. Najednou se popelnice zavřela a já vidím jak Břeta jí odváží. " Říkám si, kde je Štěpka?" No a ona byla slyšet v popelnici. Tak to měla i s odvozem hehe.

Dnes se pospíchalo do Ústí na Adélky narozeniny, tak rychle nanosit seno do boxů, ovísek , doplnit vodu - zavolat koně ať jdou domů a tradááá ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fotky

(Barča, 26. 4. 2012 13:53)

užasné fotky:)

Re: fotky

(Mája, 27. 4. 2012 16:34)

Jo jo, je pěkné dokumentovat Vaše začátky a pokroky :-)
Příště až budu jezdit já, musíte dokumentovat Vy, ať vidím ty pokroky i u mě :D

Re: Re: fotky

(baky, 6. 5. 2012 18:44)

to urcite:D